ok enjoy your gai gaiOriginally posted by monkeybusiness:neh mind lah
some snakes are good to eat![]()
![]()
![]()
zhuang qiangsOriginally posted by monkeybusiness:/swings away![]()
poke guy liaoOriginally posted by poon cho tang:u shld hv bought 10 boxes
how much per cake?Originally posted by TehJarVu:poke guy liao![]()
i tink so loh, but the individual wrapping didn't say, and i dun have the box, bgt only 1 mah din buy 4Originally posted by poon cho tang:so where issit from? hk?
x2Originally posted by poon cho tang:lebbrel up~
leezee virus belly active todayOriginally posted by BabyLover:i c forum.. my eyes wanna close liaos kekeke
A$5.20Originally posted by poon cho tang:how much per cake?
u bought only one cake? mah eh gauOriginally posted by TehJarVu:i tink so loh, but the individual wrapping didn't say, and i dun have the box, bgt only 1 mah din buy 4![]()
1 bite A$1Originally posted by TehJarVu:A$5.20![]()
use toothpick to tahan the eyelidOriginally posted by BabyLover:i c forum.. my eyes wanna close liaos kekeke
gui lehOriginally posted by poon cho tang:u bought only one cake? mah eh gau
Originally posted by TehJarVu:use toothpick to tahan the eyelid![]()
![]()
hanor so sinfulOriginally posted by poon cho tang:1 bite A$1
ya, sibeh guiOriginally posted by TehJarVu:gui leh![]()
learn to make n sell at A$5 eachOriginally posted by TehJarVu:hanor so sinful![]()
![]()
i was thinking, shdn't be too hard to make one, actuallyOriginally posted by poon cho tang:learn to make n sell at A$5 each
n dun get too excited over the quadruple yolkOriginally posted by TehJarVu:nxt weekend maybe get one real lian rong one![]()
![]()
yah loh, with ur jamie oliver skillsOriginally posted by TehJarVu:i was thinking, shdn't be too hard to make one, actually![]()
hahaha..... yahOriginally posted by poon cho tang:n dun get too excited over the quadruple yolk
wait come out bu dong bu xi, bu zhi dao shi shen me dong xiOriginally posted by poon cho tang:yah loh, with ur jamie oliver skills